На Оратівщині відзначили 40-у річницю утворення Оратівського району

   День району – завжди хвилююча подія для його мешканців. В цей день є гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію району, осмислити день сьогоднішній та отримати наснагу для нових справ.
  Святкування з нагоди 40-ї річниці утворення Оратівського району розпочалося з зустрічі земляків та гостей, які завітали на свято. 
  Розділити радість з оратівчанами з нагоди такої знаменної події прибули з щиросердечними вітаннями і, звичайно, з подарунками гості із столиці - представники Ради Товариства "Вінничани у Києві" на чолі з оратівчанином, родом із с.Оратівки Івашківським Олексієм Івановичем, заслужена журналістка України Секрет Ганна Василівна,  та багато інших запрошених - ветеранів, пенсіонерів, хто своєю невтомною працею вніс чимало сил розбудову нашого району, доклав  енергії, розуму у його розквіт, примножував гарну славу свого рідного краю, ні на мить не втрачав надії, віри, впевненості у краще майбутнє.
  Перед учасниками урочистостей виступили голова  райдержадміністрації Олег Чугункін,  голова районної Ради Галина Лошак, Оратівський селищний голова Ігор Барський, які у своєму вітальному слові подякували жителям населених пунктів за щоденну клопітку працю на благо рідних сіл та району в цілому, побажали їм жити у злагоді та порозумінні. 
   «Квітуй повік моя земле, Оратівський щедрий мій краю» - під такою назвою розпочалось святкування на центральній площі та  фестиваль традиційних страв у світлицях територіальних громад.
   Тут ще з самого ранку вишикувались світлиці - одна одної кращі, які представили територіальні громади сіл нашого району, які тішили зір прадавніми оберегами нашого українського народу, неперевершеною вишивкою рукодільниць, випеченими короваями і хлібами, чудовими різноманітними стравами.
   На площі відбулось і нагородження грамотами від райдержадміністрації і  районної Ради кращих працівників району як колишніх, так і теперішніх за багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію та з нагоди 40-річчя утворення Оратівського району та в дарунок вручено книгу спеціально випущену до славної річниці району «Оратівський край». До пізнього вечора оратівчани не поспішали до своїх домівок.
 
Повернутись