На Вінниччині буде створено ще два соціальні гуртожитки для сиріт

 

Проблему забезпечення житлом молоді з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування на Вінниччині вирішуватимуть за рахунок розширення мережі соціальних гуртожитків. Про це повідомила заступник голови Вінницької облдержадміністрації Любов Спірідонова.

"Забезпечення житлом молоді, яка після інтернатних закладів приходить у соціум, не маючи ані родини, ані власного помешкання, - це одне з пріоритетних завдань, яке перед нами ставить Глава держави та Кабінет Міністрів України. Одним із напрямків вирішення цієї проблеми в області є розширення мережі соціальних гуртожитків, які дають можливість частково забезпечити сиріт житлом у період становлення. Тут вони набувають навичок самостійного ведення побуту, а також проходять певну психологічну адаптацію. Так, у м. Жмеринка вже шість років працює соціальний гуртожиток, а найближчим часом в області з’являться ще два таких заклади", - повідомила заступник голови облдержаміністрації.

За її словами, нові соціальні гуртожитки буде створено на базі сиротинців, які порожніють за рахунок охоплення дітей сімейними формами виховання. Наразі в інтернатних закладах Вінниччини виховуються 306 дітей, решта, а це 2837 дітей - у 152 прийомних родинах і 40 дитбудинках сімейного типу.

Повернутись