На Вінниччині тривають заходи правового режиму воєнного стану

На виконання вимог Указу Президента України від 26.11.2018 року №392/2018 «Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення  воєнного стану в Україні», на Вінничинні відповідно до рішення ради оборони області виконується ряд заходів, які передбаченно Законом України «Про правовий режим воєнного стану».
 
Всі військові частини Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів виконують службові завдання у посиленому режимі.
 
Військові комісаріати області відповідно до рішення військового командування здійснюють заходи призову резервістів оперативного резерву першої черги та направлення до навчальних центрів, військових частин для проходження 20-ти денних навчальних зборів та призову військовозобов’язаних та резервістів оперативного резерву другої черги для проходження 7-ми денних навчальних зборів у складі управління та підрозділів бригади територіальної оборони.
 
2 грудня 2018 року перші резервісти, яких близько 400-х чоловік, в основному це військовозобов’язані, які добровільно самі прибули до військових комісаріатів, за місцем військового обліку, після введення воєнного стану на Вінниччині,  було направлено Вінницьким обласним військовим комісаріатом до навчальних центрів Сухопутних військ Збройних Сил України.
 
Метою проведення навчальних зборів є нарощування спроможностей частин резерву для виконання визначених Генеральним штабом Планів застосування військ (сил), набуття резервістами індивідуальних навиків та злагодженості під час спільних дій у складі підрозділів.
Повернутись