На Вінниччині зріс обсяг виробництва промислової продукції

У промисловості за підсумками грудня 2013р. індекс промислового виробництва проти попереднього місяця становив 83,3%. Порівняно з груднем та з 2012 р. промислової продукції вироблено більше на 7,5% та 10,4%, відповідно (по Україні – зниження на 4,7 %).
У грудні поточного року порівняно з листопадом обсяги виробництва продукції на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря збільшились на 15 %.
Порівняно з 2012 р. на 6,7% збільшено обсяги промислового виробництва у добувній промисловості і розробленні кар’єрів. Приріст у переробній промисловості становив 7,8% (в основному за рахунок збільшення обсягів в 1,4 раза у виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, на 23,5% – у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, на 10,7% – у виробництві харчових продуктів та напоїв, на 4,2 % – у виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання). У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги збільшились на 18,6%.

За матеріалами Головного управління статистики у Вінницькій області
Повернутись