Апаратна нарада при голові райдержадміністрації Н.Д.Мельничук

Голова районної державної адміністрації Мельничук Надія Дмитрівна 18 квітня 2016 року провела щотижневу робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, зупинившись на окремих питаннях життєдіяльності району. Голова адміністрація, зокрема, звернула увагу на те що, 14 квітня 2016 року відбулась виїзна колегія облдержадміністрації в м. Бар, яка пройшлапід головуванням В. Коровія, яка була присвячена підсумкам соціально-економічного розвитку Вінничини за І квартал 2016 року. Під час виїзної колегії було охарактеризовано основні тенденції економічного розвитку області, підкреслено позитивну динаміку у зростанні промислового сектору економіки, сільського господарства та розвитку місцевої  інфраструктури. Відповідно до показників виконання бюджету області за І квартал 2016 року,доходи загального фонду обласного бюджету виконано на 120 %, що засвідчує перевиконання усіх місцевих бюджетів. Головою облдержадміністрації було звернуто увагуна необхідність проведення платежів через систему «Прозоро», оскільки 16 районів області не провели ще жодної процедури електронних закупівель, серед них відзначено і Оратівський район. На порядку денному виїзної колегії облдержадміністрації також обговорювались питання медичної галузі, де першочерговимзалишається завдання розвитку сімейної медицини та надання населенню якісних медичних послуг. Відзначено, що в регіоні проходить двохмісячних з благоустрою та санітарної очистки територій області, однак такі заходи  мають проводитись постійно і системно, особливо– в напрямку ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

            Заступник голови райдержадміністрації Палюра В.В., повідомив, що за даними Оратівського районного військового комісаріату демобілізовано 28 військовослужбовців IV четвертої хвилі мобілізації, які стають на облік в РВК та мають право на отримання допомоги та пільги, визначених законодавством, які гарантує держава.

            У ході наради обговорювалось питання подолання проявів детінізації у господарському секторі району, які заважають ефективному соціально-економічному розвитку. З метою детінізації економіки району та задля досягнення ефективних результатів господарювання, подолання збитковості підприємств, збільшення надходжень до бюджету, покращення економічних показників, головою райдержадміністрації утворено робочу групу з питань детінізації економіки. Робоча група будепрацювати над забезпеченням виконання заходів спрямованих, зокрема, на виявлення працюючих осіб без оформлення належним чином трудових відносин та проведення відповідних дій по легалізації заробітної плати, забезпечення протидії незаконному виробництву та обігу підакцизних товарів,активізує роботу щодо збільшення надходжень плати за землю, проведення аналізу договорів оренди земельних ділянок, що належать до державної та комунальної форми власності, та встановлення орендної плати, відповідно до вимог законодавства, забезпечення контролю за використанням на умовах оренди водних об’єктів та інші.

Надія Дмитрівна проінформувала, що з 1 травня 2016 року набуває чинності Закон України «Про державну службу», в якому передбачено ряд нововведень, а саме: зміни системи управління, вступу та припинення державної служби, присвоєнні рангів державним службовцям, пенсійного забезпечення, службової дисципліни, дисциплінарної та матеріальної відповідальності державних службовців, системи оплати праці. В новій редакції Закону передбачається чітке розмежування державної служби та політичної діяльність, відповідно, реалізація цієї та інших норм Закону дозволить запровадити в країні сучасну європейську модель державної служби.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій районутакож інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень.

 

 

Повернутись