Нарада при першому заступнику голови райдержадміністрації В.Поліщуку

13 лютого 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук провів чергову апаратну нараду, під час якої начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади доповідали про основні напрямки своєї роботи протягом минулого тижня, зазначивши проблемні питання по відповідних сферах, та пріоритети у роботі протягом наступного періоду.
На минулому тижні перший заступник голови райдержадміністрації взяв участь у 2-х обласних нарадах: по підведенню підсумків роботи Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту України за 2016 рік та про формування госпітальних округів у Вінницькій області.
Про госпітальні округи як інструмент у покращенні надання медичних послуг населенню проінформував присутніх Василь Поліщук спільно із головним лікарем районного центру медико-санітарної допомоги Ігорем Якимовичем, які надали актуальну інформацію про створення та функціонування госпітальних округів. «Госпітальний округ – функціональне об’єднання закладів охорони здоров’я, розміщених на відповідній території, що забезпечує надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню такої території. Адміністративним центром госпітального округу визначається населений пункт, як правило, місто з населенням понад 40 тис. осіб, в якому розміщена багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування другого рівня. Зона обслуговування госпітального округу визначається своєчасністю доїзду до багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування, що не повинен перевищувати 60 хвилин, та бути еквівалентним радіусу зони обслуговування. Робота над створенням госпітальних округів триватиме до кінця 2017 року та відбуватиметься в 3 етапи», зазначив Ігор Якимович.
Інформацію про проведену роботу з надання допомоги вимушеним переселенцям зі східних регіонів України та АР Крим доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Жанна Куліда, яка зазначила, що наразі в районі проживає 147 сімей внутрішньо переміщених осіб, серед яких 23 дитини. «Районна влада робить все можливе для забезпечення їх житлом, роботою, влаштування дітей в дошкільні, навчально-освітні заклади та здійснення соціальних виплат», повідомила Жанна Олександрівна.
Про участь у обласному практичному семінарі 10 лютого під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижко на тему: «Державна політика у сфері надання адміністративних послуг. Децентралізація адміністративних послуг в України» доповіла Катерина Черевична, керівник апарату райдержадміністрації. В рамках семінару присутні обговорили актуальні питання реалізації законодавства у сфері організації надання адмінпослуг, створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг РДА, ОМС та ОТГ, їх фінансування
По завершенню апаратної наради першим заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.
 
Повернутись