Нарада при першому заступнику голови РДА В.Поліщуку

   Робочий тиждень у районній державній адміністрації розпочався традиційно з оперативної наради під головування першого заступника голови райдержадміністрації Василя Поліщука. У засіданні взяли участь начальники структурних підрозділів  райдержадміністрації  та  керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, які доповідали про основні напрямки роботи протягом тижня, зазначивши проблемні питання по відповідних сферах, та озвучили пріоритети роботи на найближчий період. 
  Зокрема, начальник відділу освіти райдержадміністрації Федір Барановський, повідомив, що у зв’язку із масштабною поломкою теплотраси у ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Новоживотів, раніше оголошено весняні канікули.
   Головний лікар центральної районної лікарні,  Микола Садик,  оголосив, що 14 березня  у Оратівській центральній районній лікарні буде проведено традиційний День донора крові. Він закликав всіх небайдужих дорослих оратівчан, що не мають протипоказань до донорства, взяти участь у здачі крові аби врятувати інших.
   Завідувач сектору регіонального розвитку,  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства райдержадміністрації Віталій Василенко повідомив, що протягом тижня планується розробити два проекти розпорядження голови райдержадміністрації, що будуть стосуватись проведення двомісячника благоустрою та проведення конкурсу на перевезення пасажирів по маршруту «Дібровинці-Оратів».
   Начальник архівного відділу райдержадміністрації Світлана Ходзіцька поінформувала про участь у короткостроковому семінарі центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади,  місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, для керівників відділів (секторів) Державного архіву Вінницької області. 
  Також, звернула увагу, на необхідність першочергового наукового опрацювання документів установ та організацій, що планується реорганізувати у 2018 році.
   Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Босенко повідомив, що уряд схвалив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва (постанова КМУ від 07 лютого 2018 №107). Документом затверджено напрями підтримки суб’єктів господарювання агропромислового комплексу — юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також фізичним особам. Зокрема, передбачається: часткова компенсація відсоткової ставки за банківськими кредитами, залученими для витрат, пов’язаних із здійсненням діяльності у галузях: вівчарство, козівництво, бджільництво, звірівництво, кролівництво, шовківництво та аквакультура; часткова компенсація вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції, в частині витрат, профінансованих за рахунок банківських кредитів; спеціальна бюджетна дотація за утримання корів молочного, молочно м’ясного та м’ясного напряму продуктивності; спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб; часткове відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення племінних тварин, а саме: телиць, нетелей, корів молочного, молочно-м’ясного і м’ясного напряму продуктивності, свинок та кнурців, вівцематок, баранів, ярок та сперми бугаїв і ембріонів великої рогатої худоби, які мають племінну (генетичну) цінність; часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції.
   По завершенню наради першим заступником було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів  та організацій району, звернуто увагу  на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.
 
 
 
 
Повернутись