Нарада щодо дотримання правил благоустрою в райцентрі

  11 квітня під керівництвом голови районної Ради Галини Лошак та голови РДА Олега Чугункіна відбулась нарада з приватними підприємцями смт Оратів, за участі начальника Оратівського відділення Немирівської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області Любов Дмитрик, керівника Оратівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Володимира Драчука, заступника голови Оратівської ОТГ Миколи Янкового. Під час наради було розглянуто актуальне питання щодо здійснення заходів із благоустрою на прилеглих територіях торговельних приміщень у районному центрі. Більшість підприємців успішно виконують  відповідні заходи. За приклад керівництвом району було названо проведення належних робіт Леонідом Ротаєнком, Валерієм Пастушенком та іншими. Але є й такі підприємці, які в деякій мірі нехтують правилами благоустрою. Тому на нараді було вирішено усім приватним підприємцям селища Оратів активніше включитися у місячник благоустрою та проводити відповідні заходи.
  Крім того, на нараді було запропоновано розширити послуги, що надає комунальне господарство “Оратівкомунсервіс”, наприклад, обкошування газонів на прилеглих територіях адмінприміщень на договірних умовах та інше. Піднімалось питання щодо облаштування відповідного місця на ринку в Оратові для продажу живих тварин і птиці.
  У ході наради було повідомлено, що з метою поліпшення санітарного стану селища планується придбати сміттєвоз, гілкоподрібнювач.
  За результатами роботи наради напрацьовано відповідний подальший план заходів з покращення естетичного вигляду районного центру.
 
Повернутись