Нарада з селищним, сільськими головами

      5 березня під керівництвом голови райдержадміністрації Надії Мельничук за участю голови районної ради Анатолія Опалюка відбулася  нарада з селищним, сільськими головами, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств,  організацій, установ району, районних ЗМІ.
       Перед початком наради присутні в залі хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих шахтарів внаслідок аварії, що сталася на шахті ім..Засядька. 
      Заступник голови райдержадміністрації Василь Палюра поінформував         присутніх про організацію та забезпечення територіальної оборони району та стану готовності захисних та пристосованих споруд на території району. 
    Про проведення мобілізаційної підготовки та мобілізації на території району. Підготовка до призову на строкову військову службу. Стан підготовки до проведення демобілізації доповів Микола Козенко   військовий комісар Іллінецького       об’єднаного районного військового комісаріату.
      Про стан виконання місцевих бюджетів та заходи щодо їх наповнення поінформували присутніх  Микола Марчук  начальник фінансового управління райдержадміністрації та доповідачі начальник Оратівського відділення Іллінецької ОДПІ Головного управління Державної  фіскальної служби             у Вінницькій області Віталій Данильчук, який ознайомив присутніх селищного, сільських голів зі змінами в податковому законодавстві, начальник відділу Держземагенства в Оратівському районі Галина Лошак інформувала про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення, розташованих в межах населених пунктів і за їх межами та ефективності їх використання.
   Про проведену роботу щодо енергозбереження та підготовку до благоустрою та санітарної очистки в населених пунктах району  доповів Віталій Василенко завідувач сектору регіонального розвитку,   містобудування, архітектури та житлово-комунального   господарства  райдержадміністрації.       В.о. начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Босенко проінформував присутніх про  стан підготовки та проведення весняно-польових робіт.
        В роботі наради приймала участь в.о. директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оленаи Чорна.
                               
 
 
 
 
 
 
Повернутись