Наталя Заболотна: Вінниччина оперативно і в повному обсязі опрацьовує звернення громадян на контакт-центр МОЗ з питань коронавірусу

Нарада щодо роботи контакт-центру МОЗ з питань коронавірусу, ініційована Міністерством охорони здоров’я України, відбулась 19 листопада в режимі онлайн відеозв’язку. Вінниччину представляла перша заступниця голови ОДА Наталя Заболотна.
 
В ході наради позитивно відзначено роботу Вінницької області зі своєчасного опрацювання і передачі операторам інформації по суті отриманих звернень.
 
Наталя Заболотна зазначила, що ситуація з протидії поширенню коронавірусу у Вінницькій області знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та Департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації. Заінформацією посадовиці, з початку роботи контакт-центру надійшло 50 звернень від вінничан, 100 % отриманих звернень опрацьовано.
 
Нагадаємо, 2 листопада розпочав роботу окремий всеукраїнський контакт-центр Міністерства охорони здоров’я України із протидії поширенню коронавірусної хвороби.
 
Відтепер кожен громадянин України може зателефонувати й отримати необхідну інформацію, яка його цікавить або ж повідомити про певну проблему.
 
Телефонувати можна цілодобово за номером – 0 800 60 20 19.
 
Варто зазначити, що до цілодобового Контакт-центру МОЗ з питань COVID-19 з початку його роботи звернулися понад 37 тисяч громадян, найчастіше ставлять питання щодо комунікації з сімейними лікарями, укладення декларації, діагностики та тестування на COVID-19.
Повернутись