Навчання цивільному захисту актуальність сьогодення

Навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту та населення Україні в  даний час дуже актуально. 
Зазначене навчання на території Вінницької області може здійснювати єдина на сьогоднішній день сертифікована державна структура це Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в Вінницької області далі (НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області), до складу якого входять високо кваліфікаційні педагогічні працівники з великим практичним досвідом роботи в сфері цивільного захисту.
З метою більшого охоплення осіб навчанням НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області останнім часом здійснює виїзди в райони та міста області для проведення занять.
Так дійшла черга і до Оратівського району  з 11 по  квітня 2019 року  завідувачем  обласних та м. Вінниці курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області Кирилюком Володимиром Віталійовичем та за допомогою Оратівської райдержадміністрації,  проводились заняття  з категорією « Інструктори консультаційних пунктів які утворені при органах місцевого самоврядування».        
       Підготовка формувань цивільного захисту організовується і здійснюється згідно з Порядком підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 443, № 444  .
     Оратівська районна державна адміністрація висловлює вдячність керівництву  НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області  та безпосередньо керівнику групи  за організацію та проведення виїзних занять. Під час проведення занять матеріал викладався зрозуміло і доступно, спостерігалась велика активність та зацікавленість слухачів. Прийоми надання домедичної допомоги, відпрацьовувались практично в порядку само та взаємодопомоги.
    
 
 
Повернутись