Нові робочі місця і збільшення зарплат – очікування ділових кіл

Створення нових робочих місць та збільшення заробітних плат –  завдяки заданому Урядом позитивному тренду в економіці є одним з орієнтирів роботи бізнесу в Україні. Про це в коментарі зазначили представники провідних ділових асоціацій українських та іноземних підприємств, що працюють в Україні.
 
Так, найбільш важливим, з точки зору бізнесу, є той рівень діалогу, який досягнуто між підприємцями та першими особами держави.
 
«І зараз головне для нас –  макроекономічна стабільність, продовження роботи з міжнародними партнерами», – зазначив Президент Американської торгівельної палати Андрій ГУНДЕР.
 
За його словами, 83% підприємств – членів АТП відчувають, що 2019 року бізнес буде зростати.
 
Про зростання на 10-15% говорять і представники Європейської бізнес асоціації.
 
«Ми маємо понад 1000 членів асоціації. Вони планують створення нових робочих місць і збільшення зарплат», – відзначила виконавчий директор ЄБА Ганна ДЕРЕВ’ЯНКО.
 
За словами бізнесменів, компанії думають про вихід на нові ринки, про нарощування експорту і відзначають зменшення тиску контролюючих органів – у тому числі завдяки урядовим законам «Маски-шоу-стоп».
 
«З’являється законодавча база для захисту бізнесу, – сказав бізнес-омбудсмен Альгірдас ШЕМЕТА. – Є тренд. І він позитивний. Сподіваюсь, що у наступному році цей тренд буде продовжуватися».
Повернутись