Обери свого лікаря

   З 1 квітня 2018 року розпочинається всеукраїнська  кампанія «Обери свого лікаря», відповідно до якої кожному необхідно обрати сімейного лікаря чи лікаря-терапевта та лікаря-педіатра і підписати з ним Декларацію на медичне обслуговування. Обрати сімейного лікаря можна незалежно від місця реєстрації чи проживання. Уже зараз  лікарі загальної практики сімейної медицини, лікарі-педіатри, лікарі-терапевти, які працюють в Оратівському  районному центрі медико-санітарної допомоги  формують списки пацієнтів, які бажають отримувати медичну допомогу та в майбутньому підписати з ним декларацію.
   Важливий фактор у рішенні про вибір лікаря – розуміння, що це рішення можна буде змінювати в майбутньому. Навіть якщо ви відчуваєте, що інформації недостатньо, все одно варто обов’язково вибрати свого лікаря якомога швидше. По-перше, тому що лікарі матимуть обмежену квоту на обслуговування певної кількості пацієнтів, і варто не «спізнитися» потрапити до хорошого фахівця. По-друге, навіть якщо зараз ви не відчуваєте проблем зі здоров’ям, пам’ятайте, що в обов’язки сімейного лікаря входитиме набір профілактичних процедур і обстежень, які важливі для вашого здоров’я.
 
Декларація
 
Лікарі загальної практики сімейної медицини комунальної установи "Оратівський районний центр медико-санітарної допомоги"
Повернутись