Обговорено актуальні питання життєдіяльності району

  Під керівництвом першого заступника районної державної адміністрації Василя Поліщука, 14 листопада 2016 року, відбулася щотижнева нарада за участі заступника голови райдержадміністрації, керівника аппарату районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району. У ході наради підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, що заплановані на поточний робочий тиждень.
   Першочергово було обговорено ситуацію у районі, яка склалась через значне погіршення погодних умов. За даними головного спеціаліста сектору з цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Мирослави Бондарчук станом на 14 листопада знеструмленими були п’ять населених пунктів району, а саме: Березівка, Каленівка, Очитків, Кожанка, Очитків та Угарів. Оратівські ОЕ ПАТ «Вінницяобленерго» провели ремонтні роботи з відновлення електропостачання  в зазначених селах району. Загалом в районі ситуація, пов’язана з ускладненням погодних умов, контрольована. Як повідомив завідувач сектору регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Віталій Василенко проїзд транспорту по дорогам обласного та державного значення району повністю забезпечений, також проводиться розчищення доріг в населених пунктах району. Завідувач сектору зазначив, що за складних погодних умов потрібно дотримуватися правил безпечної поведінки, зокрема під час керування автомобілем, а громадянам бути більш обережними перебуваючи на вулиці. 
   Перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук дав вказівку селищному та сільським головам спільно з місцевими товаровиробниками забезпечити розчищення та посипання доріг, щоб не допустити створення аварійних ситуацій на дорогах.
      За даними начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Жанни Куліди станом на 01 листопада субсидію на оплату житлово-комунальних послуг отримало 5200 сімей із 7340 сімей в тому числі на оплату за природній газ 3185 сімей району на загальну суму 15053,1 тис. грн., субсидію на придбання твердого палива та скрапленого газу в готівковому еквіваленті отримали 2015 сімей району на загальну суму 4121,8 тис. грн. Завдяки роботі «Мобільного соціального офісу» населенню району надавались послуги з питань призначення субсидій та інших соціальних питань безпосередньо в місцевих громадах, що дозволило наблизити Програму житлових субсидій до сільського населення.
 За підсумками проведеної наради перший заступник голови райдержадміністрації дав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та організацій району.
 
 
 
Повернутись