Обговорено ряд актуальних питань Балабанівської сільської ради на загальних зборах громадян

   13 березня, в Будинку культури села Балабанівка  відбулися загальні збори громадян. Участь у зустрічі з жителями громади взяли  заступник голови райдержадміністрації Людмила Волощук, голова районної Ради Галина Лошак, керуюча справами виконавчого апарату районної Ради Галина Колонюк,   начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  Жанна Куліда, депутати сільської ради, жителі села.  
   Увазі присутніх було запропоновано відеоролик «Вінниччина - 2018. Є що сказати», в якому відображено основні досягнення Вінницької області в різних сферах впродовж минулого року.
   Збори розпочалися зі звіту сільського голови  Валентини Янчук, яка поінформувала  жителів громади про діяльність сільської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу, використання бюджетних коштів, наповнення місцевого бюджету, а також про виконання програми соціально-економічного розвитку сільської ради.
   З підсумками соціально-економічного і культурного розвитку Оратівського  району у 2018 році та основними завданнями і перспективами на 2019 рік ознайомили присутніх голова районної Ради Галина Лошак та заступник голови  райдержадміністрації Людмила Волощук.
  Жанна Куліда, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,  поінформувала присутніх про пільги, житлові субсидії та інші соціальні виплати, а також про монетизацію субсидій у 2019 році. 
    В загальних зборах громадян взяв участь районний військовий комісар Валерій Адісевич, який довів до відома населення, що з 1 березня 2019 року розпочався весняний призов юнаків до лав Збройних Сил України, а також про контрактну службу та навчання юнаків у вищих військових закладах.
   Жителі села  змогли отримати відповіді на свої питання та знайти шляхи вирішення проблем.
Повернутись