Обласна влада відпрацьовує оптимальні моделі підтримки фермерських господарств регіону

На цьому під час прес-конференції, що відбулася 12 листопада, наголосив голова облдержадміністрації Іван Мовчан.
Керівник Вінниччини зазначив, що розвиток фермерських господарств та сімейних ферм – завдання, яке ставить сьогодні перед регіонами Президент України Віктор Янукович, адже саме ця категорія господарників потребує нині особливої уваги з боку держави.
«Якщо аналізувати позицію Вінниччини у цьому питанні, то ми маємо близько 1600 фермерських господарств. І за цим показником область - серед лідерів у державі. Безумовно, у цьому напрямку необхідно ще проводити значну роботу і відпрацьовувати на території області регіональні програми щодо підтримки фермерів та створення кооперативів, які дали б можливість формувати певні партії продукції на ринок», - зауважив Іван Мовчан.
Очільник Вінниччини також підкреслив, що обласна влада нині відпрацьовує оптимальні моделі підтримки фермерських господарств регіону. Так, на зазначені цілі в обласному бюджеті передбачено кошти у сумі 1 млн. гривень. Фінансову підтримку на поворотній основі на загальну суму 1 млн. 886 тисяч гривень фермери області отримали також через Вінницьке регіональне відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств.

Повернутись