Один за всіх

 

    У кожній сім’ї може статися таке, про що її члени навіть і не задумувались. Цього разу у життєвій «пастці» опинилась багатодітна сім’я. Мати достатній проміжок часу не виходила  із запою, просто любила «заглядати у чарку». Батько також став на неправильний шлях у своєму житті. Став ворогом закону, почав красти і, врешті решт, йому дали термін ув’язнення. 6 дітей, які є у цій сім’ї, жили у досить скрутних умовах. Їм навіть  не було що їсти. Були такі часи, коли маленькі дітки ходили до сусідів попросити кусочок хліба. Жили вони в домівці, в якій практично неможливо було жити. Що мати, що батько на роботу не ходили. Не отримували допомоги від держави, тому що навіть не всі діти були офіційно зареєстровані.

     Згодом мама через пристрасть до алкоголю померла. Діти залишились на самоті із своїми проблемами. Брати і сестричка дуже люблять один одного, навіть думка про те,  що їх розлучать і відправлять в інтернат лякала. Тому старший брат прийняв досить нелегке рішення: взяти на себе опікунство над всіма своїми братами і сестрою.

     З допомогою фахівця із соціальної роботи Оратівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівників служби у справах дітей райдержадміністрації дітям було оформлено допомогу від держави. Завдяки контролю, порадам, підтримці фахівця із соціальної роботи, ситуація змінилася. Життя налагоджується. Діти відпочивали в дитячих оздоровчих центрах за рахунок держави. В будинку, де проживає сім’я, гарні санітарно-гігієнічні умови, зроблено ремонт. Діти добре одягнені.

     А саме головне в цій історії те, що доля дала можливість дітям зберегти родинні зв’язки і залишитися разом всупереч усім негараздам.

Повернутись