Оголошено XVІІ обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад у 2020 році

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради (протокол № 1 від 06 лютого 2020 р.) з 10 лютого 2020 року оголошено Сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад (далі - Конкурс).
 
 
 
Основні умови  участі  у  конкурсі:
 
УЧАСНИКИ КОНКУРСУ:
 
І категорія – сільські ради, які не входять до складу ОТГ
 
ІІ категорія – селищні, міські ради міст районного значення, які не входять до складу ОТГ
 
ІІІ категорія – міські ради міст обласного значення, ради ОТГ, районні ради;
 
ІV категорія – спільні проєкти, розроблені декількома місцевими радами на основі договору про спільну діяльність (проєкти міжмуніципального співробітництва).
 
ГРАНИЧНІ ОБСЯГИ СПІВФІНАНСУВАННЯ ТА ВЕЛИЧИНА ВЛАСНОГО ВНЕСКУ:
 
І категорія – обсяг співфінансування – до 100 тис.грн, власний внесок – не менше 25% від загального бюджету проєкту;
 
ІІ категорія – обсяг співфінансування – до 150 тис.грн, власний внесок – не менше 25% від загального бюджету проєкту;
 
ІІІ категорія – обсяг співфінансування – до 250 тис.грн, власний внесок – не менше 50% від загального бюджету проєкту;
 
ІV категорія – обсяг співфінансування – до 400 тис.грн, власний внесок – не менше 50% від загального бюджету проєкту.
 
 
 
ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ КОНКУРСУ:
 
Підтримка людей з обмеженими фізичними можливостями
Збереження історико-культурної та духовної спадщини
розвиток спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів
Впровадження енерго- та ресурсоощадних технологій на об’єктах комунальної власності та ОСББ, в т. ч. проведення енергетичних обстежень будівель комунальної власності з підготовкою відповідного звіту з енергоаудиту та формуванням енергопаспорту будівлі за умови отримання позитивного висновку Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації (для отримання висновку проєкти надсилати на електронну скриньку: ivan.mahdych@vin.gov.ua)*
Модернізація мереж вуличного освітлення
Розбудова інфраструктури із забезпеченням функціонування Центрів безпеки (пожежно-рятувальні підрозділи, пункти громадської безпеки)
Конкурсний відбір проєктів-переможців здійснюватиметься дирекцією Конкурсу з врахуванням висновків виконавчого адміністратора Конкурсу. Остаточне рішення щодо проєктів-переможців приймає Конкурсна рада.
 
На конкурс можуть подати:
 
не більше 6-ти проєктів від кожної з рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад
не більше 2-х проєктів від кожної з сільських, селищних, міст районного значення рад, районних рад.
!!! Обов’язкова онлайн-реєстрація заяви проєкту - до 10 березня 2020 року відповідно реєстраційної карти проєкту за посиланням: https://forms.gle/muLpoEQyh3qmnXZd6
 
не зареєстровані в онлайн-режимі заяви залишатимуться без розгляду і не будуть допущені до Конкурсу!
 
Кінцевий термін подання проєктів в друкованому та електронному вигляді (на USB-флеш-накопичувач) - до 16:00 год. 20 березня 2020 року, за адресою: Дирекції Конкурсу: 21100, м Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, кімната, 825 (Департамент міжнародного співробітництва та  регіонального розвитку облдержадміністрації) з поміткою “На Конкурс”.
 
З більш детальною інформацією щодо написання та оформлення проеєктів також можна ознайомитись на веб-сайтах: обласної Ради www.vinrada.gov.ua , облдержадміністрації www.vin.gov.ua, Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації http://dmsrr.gov.ua, Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування http://sg.vn.ua.
 
 
 
Контактні особи від Дирекції Конкурсу:
 
-  заступник директора Департаменту – начальник управління регіонального розвитку та взаємодії з місцевими органами влади Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА, секретар Конкурсної ради  - Ратушняк Інесса Анатоліївна;
 
- головний спеціаліст відділу аналізу й прогнозування регіонального розвитку Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА - Макаренко Катерина Юріївна.
 
тел.: (0432) 66-14-26 (36), Е-mail: ums@vin.gov.ua, ueco@vininvest.gov.ua
 
Контактні особи за окремими напрямками:
 
* Начальник відділу енергетики та енергозбереження Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА – Магдич Іван Юрійович, тел.098-222-46-92
 
 
 
Прошу довести вищезазначену інформацію до потенційних учасників, організувати участь територіальних громад у зазначеному конкурсі та розмістити повідомлення про оголошення конкурсу в місцевих ЗМІ.
 
Додатки:
 
Розпорядження голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» (на 9 арк).
Вимоги до проєктів розвитку територіальних громад Вінниччини та додатки до аплікативної форми (на 22 арк).
Повернутись