Оперативна нарада при першому заступнику голови райдержадміністрації

Під керівництвом першого заступника голови Оратівської районної державної адміністраціїВасиля  Поліщука, 26 вересня2016 року, відбулася щотижнева апаратна нарада, під час якої керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району підсумували роботу за попередній тиждень та визначили завдання на наступний тиждень. У ході наради обговорювались питання продовження роботи пересувного флюорографа в районі, заплановані культурно-масові заходи на поточний тиждень, про роботу фіскальної служби, а також про початок  опалювального сезону 2016-2017 років.  За словами Віталія Василенка, начальника сектору регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації органи виконавчої влади і місцевого самоврядування району спільно з господарськими структурами провели відповідну роботу по виконанню заходів щодо забезпечення стабільного функціонування культурно-освітніх, медичних закладів та господарського комплексу району в осінньо-зимовий період 2016-2017 року.

Перший заступник голови райдержадміністрації повідомив, що 22 вересня 2016 року, відбулася чергова 10 сесія обласної Ради 7 скликання, відповідно на порядок денний було винесено 32 питання, першочергово було заслухано звіт т.в.о. начальника ГУ Національної поліції України у Вінницької області Юрія Педоса про роботу управління та інформування прокурора Вінницької області В’ячеслава Соколового про підсумки діяльності органів прокуратури регіону.

У ході засідання Катерина Черевична, керівник апарату райдержадміністрації, повідомила, що з 15 серпня 2016 року запущена електронна система подання та оприлюднення декларацій держслужбовців. Відповідно до Закону України «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо особливостей подання посадовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру в 2016 році»  для впровадження електронного декларування потрібно виготовляти електронні підписи для всіх категорій держслужбовців, для подачі декларацій про доходи за 2016 рік.Зокрема,  держслужбовці категорії А та Б, в строк 60 днів з початку запуску електронної декларації, мають заповнити та подати електронну декларацію. 

Повернутись