Оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та служб району

     Сьогодні, 05 серпня під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Чугункіна відбулась оперативна нарада з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками районних установ та  служб району.
    Щодо підготовки навчальних закладів району до нового навчального року поінформувала головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Олена Нагорна,  яка повідомила, що з 19 серпня планується об’їзд навчальних закладів району. Оголошено тендер на закупівлю комп’ютерної техніки для перших класів. Звернула увагу на проблему фінансування  закупівлі пального.
    Про підготовку та відзначення 28-ї річниці незалежності України в районі поінформувала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олександра Пушкар, яка повідомила, що спільно з працівниками сільських закладів культури напрацьовано робочий план  проведення районного  свята «Цвіте над Україною любов». Минулого тижня в с. Синарна пройшов районний огляд-конкурс сільських закладів культури  “Квітуй повік моя земле, Оратівський щедрий мій край” в рамках  районного фестивалю “Ти не зникнеш із карти, село”, присвячений 40-річчю відновлення Оратівського району.
 Іван Босенко, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, повідомив, що Оратівщина завершила збирання ранніх зернових та озимого ріпаку на зерно. Відповідно, обмолочено 13284 га ранніх зернових при середній врожайності 55,1 ц/га, в т.ч. озимий ячмінь обмолочено на 1002 га, врожайність 50,5 ц/га, горох 310 га – 27,6 ц/га, озима пшениця 9501 га – 58,7 ц/га, ярий ячмінь 1800 га – 45,2 ц/га, озимий ріпак 4963 га – 26,5 ц/га.
  Наразі вже підготовлено площі під посів  озимих зернових - 5480 га (51%), озимого ріпаку - 3720 га (76%).
  На нараді детально обговорили питання забезпечення функціонування медичних закладів у процесі їх реформування. Зокрема, заступник головного лікаря КНП «Оратівська центральна районна лікарня» Петро Троян проінформував про початок процедури закупівлі комп’ютерної техніки і програмного забезпечення. Олег Галушка, головний лікар КНП «Оратівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги повідомив про завершення ремонтних робіт покрівлі. Звернув увагу на проблеми щодо фінансування забезпечення ліками пільгових категорій громадян та отоварення електронних рецептів за програмою «Доступні ліки».
 Особливу увагу голова райдержадміністрації зосередив на питаннях наповнення місцевих та районного бюджетів, підготовки до  опалювального сезону, підготовки до нового навчального року, забезпечення підвезення учнів, забезпечення роботи з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах та інші.
    Актуальним залишається питання ремонту доріг місцевого значення в умовах вкрай обмеженого фінансування.
   За підсумками  наради  голова райдержадміністрації дав ряд вказівок і доручень керівникам структурних підрозділів та служб району згідно з повноваженнями, визначеними чинним законодавством.
Повернутись