Оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

   Традиційно робочий тиждень у районній державній адміністрації розпочався з оперативної наради під керівництвом голови районної державної адміністрації Олега Павловича Чугункіна. На засіданні були присутні:  голова районної Ради Галина Лошак, заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук,  заступник голови райдержадміністрації Людмила Волощук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.
   На нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки а також освіти. Зокрема: 
   Жанна Куліда, начальник управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації поінформувала про роботу з надання субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг. Анонсувала підняття тарифів на послуги «Укрпошти» та проведення щорічної акції «16 днів проти насильства». 
  Федір Барановський, начальник відділу освіти райдержадміністрації оголосив  про проведення 01 листопада колегії відділу освіти, на якому буде обговорено результати зовнішнього незалежного оцінювання. 
  Олег Галушка, головний лікар комунального неприбуткового підприємства «Оратівський центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомив, що наразі укладено 13740 декларацій із сімейними лікарями. Додав, що протягом минулого тижня підписано договір на постачання вугілля для опалення деяких ФАПів та амбулаторій району.
  Сергій Несварливий, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації оголосив про завершення циклу осінніх ярмарок сільськогосподарської продукції, які відбувались щосуботи в м.Вінниця і в яких приймали активну участь аграрії Оратівщини. Також, поінформував про роботу щодо моніторингу тарифів на водопостачання та водовідведення та цін на молоко.
  Світлана Царук, в.о. начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації, повідомила, що протягом минулого тижня відбувся черговий етап конкурсу огляду «Творчі барви оратаєвого краю» у с.Животівка та с.Юшківці. 26 жовтня в смт Оратів відбувся мітинг-реквієм до 74 річниці визволення України від нацистських загарбників.
  Микола Марчук, начальник фінансового управління райдержадміністрації поінформував про роботу зі складання та здачі звітності, за підсумками 9-ти місяців 2018 року та виконання показників дохідної части сільських бюджетів.
   По завершенню наради  головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно  до вимог чинного законодавства. 
 
Повернутись