Оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

08 липня перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук провів щотижневу оперативну нараду з керівниками  установ, відомств і структурних підрозділів райдержадміністрації.

Першочергово Василь Іванович поінформував присутніх, що на позачергові вибори народних депутатів України, які відбудуться 21 липня 2019 року, по одномандатному виборчому окрузі № 18 зареєстровано 15 кандидатів у народні депутати України: 7 кандидатів від політичних партій, 8 кандидатів – самовисуванців.

Також перший заступник голови райдержадміністрації детально зупинився на підготовці до проведення мистецького проекту заслуженої журналістки України Ганни Секрет «Красо України Поділля» (14 липня с.Якимівка) та 9–го Міжнародного фестивалю йоги та ведичної культури  «Ведалайф» (18-21 липня с.Мала Ростівка).

У ході наради обговорилипоточний стан справу розрізі галузей  та визначили  основні завдання на найближчий період. Зокрема, було детально окреслено проблеми  функціонування   та реформування закладів охорони здоров’я, виконання районного та місцевих бюджетів,  стану надання соціальних послуг, ходу жнивної компанії тощо.

Постійно на контролі керівництва райдержадміністрації   перебувають питання ремонту доріг,  забезпечення виплати заробітної плати та інших захищених видатків у бюджетній сфері.

Повернутись