Оперативна нарада

   Під керівництвом першого заступника голови Оратівської районної державної адміністрації Василя Поліщука, 12 вересня 2016 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Василя Палюри, керівника апарату райдержадміністрації Катерини Черевичної, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.
   Під час наради першим заступником голови райдержадміністрації було озвучено ряд актуальних питань життєдіяльності району. Зокрема, Василь Поліщук повідомив, що 9 вересня відбулось засідання колегії облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови ОДА Андрія Гижка щодо питання підготовки до опалювального сезону та запобігання в області епідемії Африканської чуми свиней. Головна увага була зосереджена на обговоренні стану підготовки до опалювального сезону соціальних закладів медичної та освітньої сфери, які потребують першочергової уваги. Щодо другого питання порядку денного, то Андрій Гижко, перший заступник голови ОДА зазначив, що ситуація із Африканською чумою свиней у с. Кирнасівці Тульчинського району локалізована. За словами Володимира Драчука, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби  в Оратівському районі, на території району  надалі проводяться заходи щодо попередження поширення Африканської чуми свиней.
    Також під час апаратної наради обговорювалось питання, що стосується охорони здоров’я громадян. Як повідомив Ігор Якимович, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги, в районі розпочав працювати пересувний флюорограф, який за графіком перебуватиме у всіх населених пунктах району.
 Олександра Пушкар, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, повідомила про підготовку відділу до фестивалю борщу «Театр на городі» у Ганни Секрет, який відбудеться  21 вересня 2016 року.
   На нараді також обговорили питання щодо соціального захисту населення та нарахування субсидій, забезпечення діяльності центру надання адміністративних послуг та встановлення в центрі системи відеоспостереження.
   У ході проведення наради першим заступником голови райдержадміністрації було дано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та організацій району. 
 
 
 
 
 
Повернутись