Оратівчани відзначили 74 річницю перемогу над нацизмом у Другій світовій війні

74 роки Перемоги! «Пам’ятаємо. Перемагаємо». Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для людства була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили об’єднані нації. Ми пам’ятаємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильними. Вона - запорука неминучості нашої перемоги. Сьогодні ми відзначаємо особливий день для кожної людини нашої землі.
Урочистості з нагоди Дня памяті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в селищі Оратів розпочались о 9 годині.  Сформувана святкова колона з державним та районним прапором рушила до памятника визволетелям краю, де й відбулись основні заходи. Участь в урочистому мітингу взяли діти війни, керівництво району,  учасники АТО,  представники організацій та установ, учні загальноосвітньої школи,  оратівчани та гості селища.
Привітали зі знаменним святом учасників дійства голова райдержадміністрації Олег Чугункін, голова районної Ради Галина Лошак, Оратівський селищний голова Ігор Барський, голова районної організації ветеранів України Ніна Бикова та учениця Оратівської ЗОШ Інна Олофінська.
Щирі слова вдячності ветеранам за перемогу, за звитягу та подвиги звучали від виступаючих у бік ветеранів війни. Присутнім бажали міцного здоровʼя, довголіття та мирного неба. Це перший рік, коли святкування відбулось без ветеранів, учасників бойових дій тієї війни. Нікого із них не залишилось в живих.
Далі урочистості продовжились святковим концертом, у програмі якого – пісні воєнних років та хореографічні композиції на воєнну тематику у виконанні  дитячих колективів.
Ветеранам дарували квіти, дякували за Велику Перемогу.
В пам'ять про тих, хто не повернувся з війни, а також воїнів, які віддали свої життя, захищаючи Україну, оратівчани поклали квіти до памятника загиблим воїнам та вшанували полеглих у війні хвилиною мовчання.
Ми дякуємо тим, хто в тяжких випробуваннях, на фронті і в тилу, не шкодуючи сил і самого життя отримав Велику Перемогу над нацизмом. Ваша сила духу, любов до Батьківщини, самовідданість і героїзм завжди будуть для нас прикладом.
Памʼятаємо. Перемагаємо.

Повернутись