Оргкомітет щодо вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 Під головуванням   заступника голови райдержадміністрації Василя Палюри за участі  представників районної спілки воїнів-інтернаціоналістів, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, відбулось засідання організаційного комітету з відзначення в районі у 2017 році Дня  вшанування учасників  бойових дій  на  території  інших держав та 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.  Головним питанням порядку денного було обговорення проведення заходів на території району.
  О 9.30  год.  біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістів в смт Оратів відбудеться мітинг-реквієм за участі воїнів-інтернаціоналістів, представників трудових колективів райцентру,  екскурсія до районного краєзнавчого музею. Цього ж дня селах Кожанка та Угарів відбудеться покладання вінків та квітів за участі воїнів-інтернаціоналістів  загиблим воїнам-афганцям на кладовищах та до пам’ятних дошок.
   У закладах освіти, культури будуть проведені зустрічі з учасниками бойових дій на території інших держав, тематичні заходи, а також в храмах та біля пам’ятників молебені за загиблими.
 
 
 
Повернутись