Основне завдання влади - створювати умови для якісного життя громадян, незалежно від їхнього місця проживання

На цьому наголосив керівник Вінниччини Іван Мовчан, перебуваючи 18 вересня з робочою поїздкою у Барському районі.
Голова обласної державної адміністрації відвідав загальноосвітню школу І-ІІ ступенів села Іванівці, де ознайомився з умовами навчання та виховання учнів, оглянув матеріально-технічну базу закладу та поспілкувався з учительським колективом школи.
«Основне завдання влади - створювати умови для якісного життя громадян, незалежно від їхнього місця проживання. На цьому сьогодні наголошує Президент України Віктор Янукович. І забезпечення високоякісної освіти – одна із соціальних ініціатив Глави держави, над реалізацією якої обласна влада посилено працює, - зазначив голова облдержадміністрації Іван Мовчан, спілкуючись із педагогічним колективом закладу. - І для нас дуже важливо, як це трансформується на громаду, чи відчуває вона ці зміни».
Очільник регіону підкреслив, що забезпечення якісної освіти та рівного доступу до неї школярів, незалежно від місця проживання, – пріоритет у діяльності обласної влади. І не останнім чинником в успішній його реалізації є усвідомлення людьми того факту, що в школі, де навчається 7 чи 10 учнів, отримати належний освітній рівень неможливо. Водночас Іван Мовчан зауважив, що в спектрі завдань освітянського напряму актуальними також залишаються питання харчування дітей, облаштування спортивних залів та створення умов для виховання в учнів здорового способу життя.
За словами директора Івановецької ЗОШ І-ІІ ступенів, в закладі нині навчаються 103 учні, а сама школа за останній рік суттєво змінила своє обличчя: проведено ремонти у класних кімнатах, побудовано внутрішню вбиральню, 43 тисячі гривень бюджетних коштів використано на реконструкцію шкільного харчоблоку. Нині ж активно ведуться роботи по заміні підлоги у спортивній залі закладу.
У дарунок школі голова облдержадміністрації презентував телевізор та дав обіцянку, що до кінця року заклад поповниться комп’ютерним класом.

Повернутись