Основні засади розвитку та корекції особистості дитини визначали провідні педагоги із семи областей України

 Протягом двох днів в обласному центрі працювали провідні педагоги та психологи із семи областей України. Мета конференції, на яку запросили колег працівники обласного інституту післядипломної освіти вчителів, - визначити основні засади розвитку та корекції особистості дитини.
Спеціалісти внесли на обговорення безліч тем, починаючи від навчання майбутніх вчителів та психологів, закінчуючи сімейними кризами та впливом суспільних процесів на формування особистості школярів. Оскільки у навчальному процесі основні орієнтири визначені, відтепер потрібно виробити лінію розвитку у вихованні.
Головне у заході — це його практична спрямованість. Всі доповіді містять конкретні поради для вчителів та батьків. А для закріплення теретичного матеріалу проведуть майстер-класи. Досвідчені практичні психологи запропонували шляхи надання допомоги при переживанні гострих стресів та кризових ситуацій. Сучасні діти разом із дорослими відчули гостроту політичних подій в державі. Психологи оцінюють це по-різному.
Професор Хмельницького національного університету Євген Потапчук запропонував колегам правила поведінки при ненормативних сімейних кризах. Адже коли у родині стається біда чи розлад — найбільше страждають від цього саме діти.
На школу покладено відповідальне завдання корекції поведінки учнів, але все ж основний процес виховання повинен залишатись за родиною.

Повернутись