Освячення храму Успіння Пресвятої Богородиці УПЦ КП в селищі Оратів

  27 серпня 2017 року, в передсвято Успіння Пресвятої Богородиці, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, прибув з архіпастирським візитом до смт.Оратів, де звершив чин освячення храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці та очолив Божественну Літургію.
  Перед храмом владику привітали парафіяни та піднесли за традицією запашний коровай та квіти.
У притворі храму настоятель прот.Андрій, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його звершити освячення храму і очолити Божественну Літургію.
  У цей день у храмі зібралось багато віруючих, серед яких було чимало дітей. По завершенні чину освячення престолу і храму архієпископ Михаїл очолив Божественну Літургію. На запричасному стиху владика звернувся до вірних з архіпастирським словом, в якому пояснив різницю між храмами рукотворними і тими храмами, які християни повинні будувати у своїй душі.
Після відпусту богослужіння владика привітав настоятеля і громаду з освяченням храму і нагородив Благословенними архієрейськими грамотами низку благодійників Сергія Волкотруба, Василя Поліщука, Василя та Михайла Андрієнків, Станіслава Бурлаку, Петра Виходзя, Віталія Кириленка, Анатолія Салія, Олександра Шевчука.
  Разом з віруючими в цей святковий для громади день у храмі молились представники районної та місцевої влад перший заступник голови райдержадміністрації В.Поліщук, голова районної Ради Г.Лошак, Оратівський селищний голова І.Барський.
   Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Повернутись