Перші класи мають бути повністю готові до початку нового навчального року

Таке доручення озвучив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій в ході щотижневої апаратної наради з керівниками департаментів та служб області.
 
Питання впровадження стандартів Нової української школи, зокрема підготовки та облаштування перших класів є одним з пріоритетних для керівництва області. Враховуючи той факт, що на сьогоднішній день в більшості шкіл області досі тривають ремонтні роботи в аудиторіях перших класів та немає необхідного устаткування, Валерій Коровій дав доручення пришвидшити хід ремонтних робіт, аби до 1 вересня всі перші класи області були повністю готові до нового навчального року та початку занять першокласників.
 
«Я вже побував у багатьох школах області і є випадки, коли ремонтні роботи у перших класах ще не розпочато. В деяких певні роботи зроблено, але до завершення ще далеко. Необхідно випрацювати певні стандартні вимоги до підготовки перших класів», - підкреслив Валерій Коровій.
 
В свою чергу в.о. директора департаменту освіти і науки ОДА Володимир Буняк повідомив, що із 45 млн. грн. освітньої субвенції на НУШ Вінниччини освоєно 10,5 млн. грн. Це пов’язано із складністю проведення тендерних процедур, через які закуповуються меблі і техніка для шкіл.
Повернутись