Перший заступник голови РДА В.Поліщук провів виїзний прийом громадян в с.Медівка

      07 червня 2018 року з метою розгляду проблемних питань жителів району перший заступник голови райдержадміністрації Василь Іванович Поліщук провів виїзний прийом громадян у селі Медівка Оратівського району. 
      Сільський голова Валерій Васильович Карнаух коротко поінформував про те, що зроблено останніми роками в селі, ознайомив з основними та пріоритетними завданнями які заплановані на 2018 рік.
     Місцевою громадою порушувалися питання щодо ремонту дороги та транспортного сполучення з районним центром. Також працівники сільської ради підняли питання щодо забезпечення якісним інтернет-зв’язком.
       Під час виїзного прийому Василь Іванович відвідав Медівську ЗОШ І-ІІ ст. та дошкільний навчальний заклад «Колобок». Директор школи, Заріцька Галина Олексіївна, пишається своїми учнями, а зокрема волейбольною командою «Медівка», їх грамотами та нагородами, здобутими на міжнародних турнірах з волейболу. 
  За результатами розгляду звернень перший заступник голови райдержадміністрації Василь Іванович Поліщук дав відповідні доручення начальникам управлінь та відділів, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції органів виконавчої влади, були оперативно вирішені.
     Поряд з цим було здійснено перевірку дотримання виконкомом сільської ради Закону України «Про звернення громадян». Перевірено відповідну документацію та надано практичні рекомендації по роботі із зверненнями.
Повернутись