Персональна виставка молодої художниці Тетяни Хитрої

 

Мій Оратіський батьківський краю.

Материнська подільська земля.

Тут садів яблуневих розмаї,

В золотому колоссі поля.

Тут джерела прозорі і чисті,

Що натхнення дають і снагу.

Подоляни прості і врочисті

В Оратаєвім краї живуть.

І куди б не вели нас дороги,

У далекі чи близькі світи.

До своїх повертаймось порогів,

Бо не можна до них не прийти.

 

         Такими гарними словами 18 липня в приміщенні Оратівського районного краєзнавчого музею розпочиналася  презентація персональної виставки нашої славної землячки, молодої художниці – Хитрої Тетяни. На виставці на розсуд земляків та гостей селища представлено 43 картини, які виконані в техніці «станковий живопис». Мастихіном Тетяна працює не так давно – 2 роки і за цей період написала серії робіт на різні теми. Тут  і морська тематика, і рідні пейзажі та краєвиди, а також і дитяча тематика.

         В такий буремний та складний час для України ніхто з нас не може залишитись осторонь, от і  пані Тетяну переповнювали емоції та рвалися з душі. А вилились вони на полотні серією робіт про наше сьогодення події на Майдані та в Україні в цілому.

         На презентацію завітали рідні та друзі художниці, представники районної газети та прості жителі Оратова. По завершенню презентації гості ще довго не розходилися та ділилися своїми враженнями один з одним. Нікого не залишили байдужими роботи Тетяни.

         Отож запрошуємо всіх бажаючих завітати до районного краєзнавчого музею та сповна насолодитися цими чудовими картинами. Виставка експонуватиметься до кінця серпня 2014 року.

Повернутись