Перспективний план розвитку Оратівського району на 2019-2021 роки розглянуто на позачерговій сесії районної Ради

   Сьогодні, 04 грудня, у сесійній залі Оратівської районної Ради під головуванням голови районної Ради Галини Лошак відбулась 35 позачергова сесія районної Ради сьомого скликання.
   Окрім питань порядку денного, які депутати  розглянули на сесії  обговорено   питання  перспективного плану розвитку Оратівського району на 2019-2021 роки, який доповів  депутатам районної Ради начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Сергій Несварливий. Сергій Олександрович  повідомив, що 12 листопада 2018 року в Києві було проведено засідання Ради регіонального розвитку України, на якому Президент України Петро Порошенко доручив представникам регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки в рамках реформи децентралізації, обговорити їх із суспільством та прийняти на рівні громад.
    У зв’язку з цим було видано розпорядження  від 20 листопада 2018 року № 377 «Про раду регіонального розвитку Оратівського району Вінницької області», відповідно до якої затверджено склад та положення про раду регіонального розвитку, а також  розповів присутнім про технічні моменти складання аналітичної довідки про досягнення за 2015-2018 роки та пропозиції до перспективного плану розвитку Оратівського району на 2019-2021 роки.
    «У Перспективний план розвитку  територій Оратівського району на 2019 – 2021 роки включено більше 60 проектів та об’єктів в розрізі  населених пунктів.Всі проекти та заходи, які включені до Перспективного плану,  будуть  обговорені  в кожній територіальній громаді. Люди повинні відчути себе безпосередніми учасниками  цих процесів, які спрямовані на вирішення соціально-культурних проблем територій», - наголосив Сергій Несварливий. 
 
 
 
 
Повернутись