Під головуванням голови райдержадміністрації Олега Чугункіна відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  Сьогодні, 29 липня 2020 року під головуванням голови райдержадміністрації Олега Чугункіна відбулось засідання комісії  з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі члени районної комісії з питань ТЕБ та НС, на якій розглядались та обговорювались питання щодо попередження пожеж під час збирання врожаю в пожежонебезпечний період 2020 року та посилення заходів спрямованих на попередження нещасних випадків на воді.
    За інформацією начальника Оратівського районного сектору ГУ ДСНС, майора служби цивільного захисту Романа Миколайовича Кружільного на території району в липні місяці сталося три пожежі, а саме за межами с.Чагів суха трава на площі 1 га, в с.Велика Ростівка на полі одноосібника згоріло 0,5 га соломи та поза межами с.Якимівка суха трава на площі 0,5 га. 
    Щодо нещасних випадків на воді нещодавно на водоймі в с.Прибережне травмувався 15-річний хлопчик. Як виявилось,  стрибаючи з пірса  на річці отримав серйозні травми шийних хребців. Дякуючи друзям, які витягнули його на берег та  визвали екстрену швидку допомогу медиками одразу надано першочергову допомогу постраждалому. Транспортували хлопчика в реанімаційне відділення Вінницької обласної дитячої лікарні. 
   Членами комісії прийнято відповідні рішення щодо попередження пожеж та нещасних випадків на воді.
Повернутись