«Подорож у дитячий світ» здійснили діти вразливих категорій із Оратівського району

   На Вінниччині триває благодійна акція «Подорож у дитячий світ», яка проходить під патронатом голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія за участі бізнесмена й мецената Сергія Капусти. Сьогодні, 15 грудня, розважальний центр «Ігроманія» приймав дітей з Оратівського району. 
   «На запрошення голови ОДА Валерія Коровія участь у благодійній акції «Подорож у дитячий світ» беруть 40 дітей різного віку з усього району. Це 11 дітей учасників антитерористичної операції та 29 – із багатодітних і малозабезпечених родин. Супроводжують дітей чотири педагоги,- розповіла Тетяна Прилуцька, директор Оратівського районного центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді. - «Ігроманія» зібрала маленьких гостей із сіл Велика Растівка, Чагів, Підвисоке, Балабанівка, Скоморошки, Якимівка, Гоноратка, Новоживотів, станція Оратів».
  Тетяна Прилуцька висловила щиру вдячність організаторам «Подорожі у дитячий світ» за надану можливість для дітей вразливих категорій поринути у світ дитячих ігор та розваг.
   Школярі із Оратівського району із задоволенням вчились кататись на роликових ковзанах та грати у боулінг, найменші - стрибали на батуті, змагались у різноманітних настільних іграх, веселились у «королівстві кривих зеркал». Вдячні гості швидко освоїли іграшкові «транспортні засоби», каруселі та «басейн» із кольоровими кульками.
   Після ігор та розваг маленькі гості «Ігроманії» з далекого Оратівського району пригощались піцою , соком та картоплею - фрі. А завершили подорож до країни дитинства відвіданням Подільського зоопарку.
   Наразі у рамках даного благодійного проекту в ігровому центрі «Ігроманія» вже побували діти пільгових категорій із Тульчинського, Барського, Немирівського, Томашпільського та Оратівського районів. 
   До кінця благодійної акції «Подорож у дитячий світ» під патронатом голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія , таку можливість матимуть діти із усіх районів Вінницької області,адже вона триватиме до тих пір, поки діти вразливих категорій з усіх районів не побувають у «Дитячому світі «Ігроманії».
 
Повернутись