Позиція Глави держави чітка: наш орієнтир – Європа

На цьому 27 листопада наголосив керівник Вінниччини Іван Мовчан під час зустрічі з громадою Мурованокуриловецького регіону.
Голова облдержадміністрації, спілкуючись із мешканцями району, акцентував увагу на незмінності європейського вибору Української держави.
«Президент України не змінює євроінтеграційний курс нашої держави. Ми усі розуміємо, що Європа – це високі стандарти та певні соціальні позиції, спрямовані на захист громадян. Проте є фактори, які не дають сьогодні можливості Главі держави приймати це рішення. Адже вимоги, які висуває перед нами Міжнародний валютний фонд, важко задовольнити – вони обмежують соціальні гарантії наших громадян», - зазначив Іван Мовчан.
Очільник регіону також наголосив, що Вінниччина має сьогодні серйозні напрацювання з Європейським Союзом. А це більше 300 угод про співробітництво з різними територіями європейських країн. «Сьогодні ми працюємо на рівні територіальних громад, маємо створений рік тому єврорегіон «Дністер» та офіційне Представництво у Брюсселі. Подібного досвіду не має жоден інший регіон держави, - підкреслив Іван Мовчан. – Таке партнерство для нас надзвичайно важливе, і я переконаний, що це тільки початок нашої активної роботи у цьому напрямку».

Повернутись