Працівники культури приймали вітання з нагоди професійного свята

  Урочисті заходи з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відбулися 9 листопада  в приміщенні районного Будинку культури за участі керівників клубних закладів, бібліотек, ветеранів галузі, керівників та членів творчих колективів району, майстрів народного мистецтва.
   - Колоритним, органічним поєднанням народних традицій з сучасними мистецькими здобутками завжди славилась наша Оратівщина  – край працьовитих, гостинних, талановитих людей, закоханих у пісню і гарне слово, - звернувся до учасників заходу  голова райдержадміністрації Олег Чугункін. - Професійні та аматорські колективи, митці гідно представляють  громаду на сценах Вінниччини, України, а також за її межами, піснею та словом підтримують наших бійців.
  Працівників культури та майстрів народного мистецтва з професійним святом також привітали   голова районної Ради Галина Лошак, в.о.начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Світлана Царук, заступник Оратівського селищного голови  Микола Янковий, голова райкому профспілки працівників культури Тетяна Ліванська. Вони висловили щиру вдячність митцям Оратівщини за високе служіння українській культурі, невтомний творчий пошук і самовідданість.
  Грамотою міністерства культури нагороджено викладача дитячої музичної школи Івана Гнатюка. Кращі працівники культури та аматори народного мистецтва за багаторічну сумлінну працю та професіоналізм отримали грамоти райдержадміністрації та районної Ради. Гарного настрою та позитивних емоцій усім присутнім додав святковий концерт підготовлений вихованцями дитячої музичної школи та сільських клубних установ.
 
 
 
Повернутись