Правова година для учнів другого класу

   08 грудня 2017 року  працівниками Оратівського бюро правової допомоги  Тетяною Колісник та Світланою Круцюк спільно з працівниками Оратівської центральної районної бібліотеки до Всеукраїнського тижня права проведено правову годину для учнів 2 класу  ЗОШ І-ІІІ ступенів смт.Оратів  на тему: «Права та обов’язки дітей».
  Учнів було ознайомлено зі змістом основних статей Загальної Декларації прав людини, Конвенцією ООН про права дитини та Конституцією України.  Роз’яснено учням про права та обов’язки якими наділена кожна дитина. Також продемонстровано ілюстровані картинки із правами та обов’язками дітей, охарактеризовано кожне з прав. Проведено правовий ринг «Права дитини»,в якому діти брали активну участь. А також працівниками бібліотеки було проведено «Казкову правову вікторину», в якій описувалися негативні ситуації, у які потрапили казкові герої. А учні в свою чергу визначали, які права, визначені Конвенцією про права  дитини, були порушені стосовно казкових героїв.
Для закріплення отриманих знань з дітьми були проведені ситуаційні ігри та вікторини:
1. Чи правомірні дії героїв казок;
2. Які права порушено;
3. Продовж речення «Я зобов’язаний…».
  По завершенню правової години педагогам та учням було надано методичні матеріали на тему «Я маю право на освіту» та інформаційні друковані матеріали з контактами органів БПД.
 
Повернутись