Президент закликає чиновників проводити розяснювальну роботу щодо діяльності влади

Президент України Віктор Янукович переконаний у необхідності проведення роз’яснювальної роботи представниками органів державної влади щодо своєї діяльності.

«Нам треба проводити величезну роз’яснювальну роботу. Нам треба проводити цю роботу таким чином, щоб показати приклади, як це в нас робиться, в нашій країні, як це в інших країнах. До чого приводять реформи і що після реформ змінюється на краще», - сказав Глава держави під час зустрічі з діячами культури та мистецтв.

На переконання Віктора Януковича, таке інформування сприятиме кращому розумінню тих чи інших кроків влади. «Умови треба створювати для зростання економіки, для підняття рівня життя людей постійно. Розвивати країну треба постійно. І коли люди це відчувають, що йдуть зміни на краще, це людей об’єднує. Якщо не відчувають - йде негативна реакція», - зазначив він.

Водночас Президент наголосив, що підхід до реалізації поставленого завдання має бути відповідальним. «Коли задекларували наміри, почали робити справу, її треба робити якісно, треба досягати тієї мети, яку ми ставили», - підкреслив Віктор Янукович.


                                  Прес-служба Президента України Віктора Януковича

Повернутись