Привітали колишню партизанку

 

22 вересня, у День партизанської слави,  з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

Мільйони українців, у тому числі й наших земляків, пройшли крізь найважчі випробування і не скорилися.  У час смертельної небезпеки на захист Батьківщини пліч-о-пліч з дорослими патріотами ставали у нерівний бій з жорстоким ворогом діти та підлітки. Юні месники були безстрашними розвідниками, зв’язковими, підривниками. Вони воювали, як справжні герої, і гинули, як переможці, стверджуючи непоборну силу рідного народу.

Саме цього дня  Оратівський селищний голова І.Барський, голова районної організації ветеранів України Н.Бикова, голова первинної селищної організації ветеранів України Г.Мандрика привітали жительку селища Оратів, колишню партизанку М.Г.Степанчук, побажали всяких гараздів та вручили грамоту з матеріальною допомогою.

Повернутись