Привітали освітян району

    28 вересня з нагоди Дня працівника освіти, який відзначається щорічно у першу неділю жовтня, у залі районного Будинку культури відбулися урочистості за участі керівництва районної влади, відділу освіти райдержадміністрації, керівників та викладачів навчальних закладів району.
  Відтак зі словами вітань до педагогів звернулись керівник апарату райдержадміністрації Кактерина Черевична та радник голови районної Ради Галина Колонюк та відзначили почесними грамотами за сумлінну працю та досягнуті успіхи. Зокрема, таких відзнак були удостоєні Бездітна Т.Л., директор ЗОШ І-ІІІ ст..с.Чернявка, Гудзь А.М., завідувач дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» с.Скоморошки, Павловська Ю.Г., вчитель географії та біології ЗОШ І-ІІ ст.. с.Животівка, Мельник В.І., вчитель іноземної мови ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів, Мовчан Б.С., механік відділу освіти райдержадміністрації; за вагомий внесок в розвиток освіти району, підготовку призерів обласної спартакіади серед учнів нагороджено Почесною грамотою Палюру В.В., заступника голови райдержадміністрації.
 До привітань долучились головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Сергій Герасик та голова райкому профспілки працівників освіти Майя Дубінецька.  
   Ряд освітян отримали також грамоти департаменту  освіти і науки Вінницької облдержадміністрації та відділу освіти райдержадміністрації.
   Концертними номерами вчителів розважили юні таланти дитячої музичної школи та аматорські колективи районного  Будинку культури.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Повернутись