Привітання голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана та голови обласної ради Сергія Татусяка з нагоди свята останнього дзвоника

 


Дорогі юні друзі!

Шановні вчителі та батьки!


Сердечно вітаємо вас зі святом останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.
Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу. Ми твердо віримо, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості твердо крокувати до обраної цілі .
Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і Вітчизна покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець.
Нашим юним друзям - школярам ми бажаємо продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. 
Від імені обласної державної адміністрації та обласної ради ми висловлюємо глибоку вдячність усім педагогам Вінниччини. Силою вашої думки та теплом душі твориться майбутнє нашої області і країни.
Зі святом вас, дорогі друзі! Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!

Голова обласної 
державної адміністрації
Іван МОВЧАН

Голова обласної 
Ради
Сергій ТАТУСЯК

 

Повернутись