Привітання голови райдержадміністрації О.Чугункіна з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва
 
      Сердечного вітаю вас із Всеукраїнським Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва та Днем української писемності та мови.
 
     Без перебільшення можна стверджувати, що збереження національних традицій – запорука успішних перетворень сучасного суспільства. Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.
 
    Українська культура займає гідну нішу у світовому співтоваристві, оскільки має давнє коріння. Нам є чим пишатися.
 
    Однак щоб духовні традиції не втратили свого значення, необхідно на державному рівні підтримувати  національну культуру, яка не дозволить зникнути українській музиці, літературі та живопису. Саме ви, працівники культури, уповноважені здійснювати програму, спрямовану на збереження культурної спадщини, в рамках якої систематично проводяться фестивалі, конкурси-огляди, виставки, що дозволяють заявити про самобутність української культури та її право на гідне існування.
 
   Ми потребуємо сучасної конкурентоздатної культури, зверненої до майбутнього, але укоріненої в могутні традиції. Хай вона буде відкритою і доступною кожному.
 
   Вірю, що професіоналізм та душевність наших працівників будуть успішно на це працювати.
 
    Щиро бажаю міцного здоров'я, добра, благополуччя, натхнення та щедрих творчих ужинків.
 
     Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.
 
     Хай щастить вам, шановні діячі культури,  у творчості і особистому житті!
 
Повернутись