Привітання голови райдержадміністрації О.Чугункіна з Днем захисника України

Шановні жителі Оратівщини!
 
     У національне свято – День Українського козацтва та світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою відзначається – День захисника України. Цей день завжди належно підкреслював велике історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності, а сьогодні, в нелегкі часи для нашої країни, коли десятки тисяч синів та дочок знову стали на її захист, на захист сучасного процесу державотворення, 14 жовтня ознаменовано ще й Державним святом, яке  покликане вшанувати мужність та героїзм справжніх патріотів, захисників незалежності та суверенітету нашої держави.
    Не забуваймо, що виховані на найяскравіших сторінках справжньої української історії, на славних життєвих прикладах героїв-українців минувшини і сьогодення, на почутті самоповаги багатьох поколінь українців, маємо відчувати велику гордість за наш Український народ, за нашу Україну, стати її надією, її опорою, її оберегом.
    Тож щиросердно зичу всім українським родинам миру, щастя, здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля світової слави України.
 
Повернутись