Привітання голови райдержадміністрації О.Чугункіна з 75-ю річницею визволення Оратівщини від нацистських загарбників

Шановні Оратівчани!
Дорогі ветерани Другої Світової війни!
 Прийміть щирі вітання з нагоди 75-ї річниці з Дня визволення Оратівщини від нацистських загарбників.
 Щороку ми згадуємо про славетні сторінки історії нашого краю, вшановуємо світлу пам’ять про полеглих солдатів, матросів, партизанів, підпільників, жителів села. Ми славимо подвиг народу, який у смертельній боротьбі з ворогом звільнив наш край від іноземного поневолення і примножив його велич. Ми вклоняємося тим, хто брав участь у партизансько – підпільній боротьбі, хто своїми зусиллями у тилу наближав таку жадану для всіх  Перемогу та висловлюємо глибоку вдячність ветеранам війни, усім учасникам тих доленосних подій за нездоланну стійкість і звитягу.
 В цей складний для України час, коли тривають збройні конфлікти, ви являєтесь прикладом виконання військового обов’язку для бійців української армії, які знаходяться на Сході нашої країни та зберігши своє бойове братерство, піднімаєте бойовий дух захисників територіальної цілісності України та являєтесь взірцями для молодих воїнів Збройних Сил України.
 Пам’ять про подвиг наших предків вимагає від нас не тільки шанобливого ставлення. Ми повинні бути гідними нащадками покоління переможців, справжніми патріотами своє держави.
 Тож бажаю усім міцного здоров’я, добра і благополуччя, сил та наснаги для добрих справ в ім’я України.
 
Повернутись