Привітання голови райдержадміністрації О.Чугункіна з Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники Оратівщини!
Вітаю Вас із професійним святом!
 
     Бути лікарем – це унікальне покликання, адже гуманізм і милосердя, чуйність і готовність завжди бути корисними – в усі часи залишаються основними принципами людей вашої професії. З честю виконуючи свій професійний і людський обов'язок, ви зберігаєте найцінніше надбання держави — здоров’я і життя її громадян.
    Сьогодні в Україні проводиться чимало реформ в системі охорони здоров’я, реалізація яких, ми переконані, має наблизити вітчизняну медицину до європейських стандартів надання допомоги, посприяти доступності якісного та високотехнологічного медичного обслуговування для усіх верств населення. І саме ваша активна участь, шановні медики, у визначенні засад і напрямків подальших змін є запорукою того, що нова система буде ефективною для усіх нас.
   З нагоди свята, дорогі лікарі, медсестри, молодший медичний персонал та ветерани охорони здоров’я  Оратівщини, прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну та сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя!
   Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, любові, достатку і сімейного благополуччя, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості та впевненості у завтрашньому дні!
 
 
Повернутись