Привітання голови райдержадміністрації О.Чугункіна з нагоди 40-річного ювілею утворення Оратівського району

  Шановні жителі Оратівського району!
 
  Цьогоріч Оратівський район відзначає свій 40-річний ювілей з дня утворення Оратівського району. 
  Історія району розпочинається з 07 грудня 1979 року, коли було підписано Указ Президії Верховної Ради Української РСР № 5371-ІХ «Про утворення нових районів Української РСР». 
  Але історія землі Оратівської - незрівнянно довша. Як відомо, історія – це не тільки те, що відбувалося протягом певного періоду, а й те, що люди, громада, суспільство визнали за потрібне пам’ятати. За роки становлення і розвитку Оратівщини, її жителям є чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати надалі. Адже весь цей час, навчаючись у старшого покоління, намагаючись зберегти та примножити надбане батьками, мешканці району трудилися та створювали, запроваджували та досягали.
  Прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього нашого краю сьогодні об’єднує жителів району – працівників сільського господарства,  соціальної сфери, підприємців, промисловців та усіх тих, хто спрямовує власний потенціал та досвід, сили та знання на благо розвитку нашого краю.
    Далекий і недалекий 1979 і сьогоднішній 2019 рік.  Новітня історія нашого краю – це частина історії нашої України. Ми всі горді за Україну, за мужніх Героїв Небесної Сотні та Воїнів східного фронту, впевнені у перемозі над ворогом.  Ми пишаємося здобутками й перемогами нашої молоді, яка виборює призові місця не лише в Україні, а й у Європі та Світі, та горді за представлення нашої автентичної культури фольклорно-етнографічними колективами на сценах міжнародного рівня.
  Вітаючи вас зі святом, хочу побажати, щоб у подальшому на нашій землі були мир та злагода, панували закони справедливості та добра, а життя кожного мешканця району було гідним та самодостатнім.
   Добра, благополуччя, здоров’я, щастя всім жителям Оратівщини! 
  Нехай обходять стороною вас негаразди і прикрощі, а кожен прожитий день приносить лише радість і задоволення
    Нехай кожного з вас завжди береже Господь!
 
 
Повернутись