Привітання керівництва області з нагоди Дня Конституції України

Шановні вінничани!
 
Вітаємо вас з державним святом – Днем Конституції України!
 
Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Вільна і відповідальна особистість є головною рушійною силою сучасної європейської  цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних.
 
 
У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
 
Нехай демократичні засади, що закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої Вінниччини та держави. 
 
Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї. Зі святом вас, дорогі вінничани!
 
         
 
                  Голова обласної                            Голова обласної Ради
            державної адміністрації
                 Валерій КОРОВІЙ Анатолій ОЛІЙНИК
                                                                         
 
 
Повернутись