Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем державної служби

Шановні колеги!
 
Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем державної служби!
 
Під час важливих суспільних змін роль державних службовців значно зростає. Виклики часу змушують нас змінювати традиційні підходи та управлінські методи, щоб державні службовці відповідали новим суспільним умовам та очікуванням.
 
Ми зробили чимало, щоб державна служба в Україні більше не асоціювалася з корупцією і неефективністю. Важливими елементами подолання цих явищ є підвищення прозорості механізмів прийняття рішень та їх автоматизація, впровадження електронних сервісів, створення чіткої системи, за якої участь державного службовця у прийнятті рішень щодо громадян зводиться до мінімуму.
 
Якість державної служби і підготовка державних службовців виходить на перший план. Нашим завданням є фактичне перезавантаження державного бюрократичного апарату, зміна умов праці чиновників. Упевнений, що завдяки сучасним інституційним та організаційним змінам ми зможемо досягнути нової якості державної служби та державних послуг для громадян України.
 
Висловлюю подяку державним службовцям за складну працю, високий професіоналізм та готовність до змін на службі народу України! Бажаю Вам міцного здоров’я, нових професійних досягнень та реалізації найсміливіших проектів, що змінюють нашу країну на краще!
 
 
З повагою
 
Прем’єр-міністр України                               Володимир ГРОЙСМАН 
Повернутись