Про початок опалювального сезону 2018-2019 років в Оратівському районі

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
 
 
09 жовтня 2018 року                           Оратів                           № 346
 
 
Про початок опалювального сезону
 
        На виконання Законів України «Про місцеві державні адміністрації»,  «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (із змінами), розпорядження Кабінету Міністрів України від 03 жовтня 2018 року № 717-р «Деякі питання опалювального періоду 2018-2019 років», з  метою забезпечення соціальних гарантій для населення, можливості розрахунків пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та у зв’язку із зниженням температури повітря – зобов’язую: 
 
1. З 16  жовтня 2018 року розпочати опалювальний сезон для населення, підприємств, установ та організацій району.
 
2. Виконкомам селищної та сільських рад, керівникам підприємств, установ, організацій району вжити заходів щодо забезпечення сталого теплопостачання лікувальних, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, інших об’єктів соціально-культурного призначення.
 
3. Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, споживачам, які користуються індивідуальним опаленням:           
3.1. Забезпечити раціональне та економне використання палива, а також проводити своєчасну та повну оплату за спожиті енергоносії  та житлово-комунальні послуги.
   
4. Редакціям газети «Обрії Оратівщини» (Сидоренко З.І.), районного радіомовлення (Демчишин В.Б.) опублікувати дане розпорядження в засобах масової інформації.
 
 5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника  голови райдержадміністрації Поліщука В.І.
 
 
 
Голова районної державної                                                 
           адміністрації                                                      О. ЧУГУНКІН
 
 
Повернутись