Продовжуються загальні збори громадян в територіальних громадах району

15 березня, за участі  голови райдержадміністрації Олег Чугункіна  відбулися загальні збори громадян  Стрижаківської та Синарської територіальної громади. Участь у зустрічі з жителями громади взяли  начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  Жанна Куліда та начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Іллінецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Світлана Мовчан, депутати, члени виконкому, жителі села.  
   Увазі присутніх було запропоновано відеоролик «Вінниччина - 2018. Є що сказати», в якому відображено основні досягнення Вінницької області в різних сферах впродовж минулого року
   Збори розпочалися зі звіту сільського голови  Лариси Сігнаєвської, яка поінформувала  жителів громади про діяльність сільської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу, використання бюджетних коштів, наповнення місцевого бюджету, а також про виконання програми соціально-економічного розвитку сільської ради.
  Жанна Куліда, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,  поінформувала присутніх про пільги, житлові субсидії та інші соціальні виплати, а також про монетизацію субсидій у 2019 році. начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Іллінецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Світлана Мовчан проінформувала присутніх про зміни в перерахунку пенсій з 1 березня 2019 року.
   Голова райдержадміністрації Олег Чугункін під час виступу акцентував увагу на деяких питаннях реформи медицини, освіти, процесу децентралізації у районі та підготовки до виборів Президента України.
   Жителі села  змогли отримати відповіді на свої питання та знайти шляхи вирішення проблем.
 
  Цього ж дня голова районної Ради Галина Лошак та заступник голови райдержадміністрації Людмила Волощук взяли участь у загальних зборах громадян, які відбулись в Скальській територіальній громаді.
 
Повернутись